Комунальники Кернеса заплатять оточенню Добкіна 7 млн грн за оренду трамваїв та тролейбусів

Харківські транспортні комунальні підприємства уклали три договори з ТОВ «АМК Сервіс» щодо оренди трамваїв та тролейбусів на загальну суму 6,6 млн грн.

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації «Харківський антикорупційний центр».

Зокрема, КП «Жовтневе трамвайне депо» уклало договір на оренду 18 б/у трамвайних вагонів вартістю 2,7 млн грн. КП «Салтівське трамвайне депо» уклало угоду на оренду 13 б/у трамвайних вагонів вартістю 1,95 млн грн. Вартість оренди одного трамвайного вагона складає 150 тис. грн на рік.

Крім того, КП «Тролейбусне депо № 2» орендувало 13 б/у тролейбусів «SKODA 14 TRM» вартістю 1,95 млн грн. Вартість оренди одного тролейбуса також складає 150 тис. грн на рік.

Всі договори були укладені за переговорною процедурою, бо кожне з КП двічі оголошувало закупівлі, на які не приходила достатня кількість учасників.

Власниками ТОВ «АМК Сервіс» є Ганна Тарасова та Олена Воронова, а керівником — Ірина Тіленіна. Контактний телефон у «АМК Сервііс» співпадає з телефоном ТОВ «Компанія Трейд Ойл», власником та керівником якого є Олег Гуревич, радник Михайла Добкіна з питань паливо-енергетичного комплексу за часів його губернаторства.

Також Ганна Тарасова є разом з сином Олега Гуревича є співвласницею ТОВ «ЗІМ СВ». Олег Гуревич-молодший є чоловіком доньки Михайла Добкіна Алли.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X