Комунальники Кернеса знищили «зелений щит» ще на двох вулицях

По вулицях Академіка Павлова та Леся Сердюка остаточно знищили «зелений щит».

Про це повідомляє екологічна група «Печеніги» на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Харків.

«Дерева уздовж цих вулиць захищали мешканців від викидів автотранспорту. Причому, враховуючи відстані від будинків до проїжджої частини, такий захист могли забезпечити лише пірамідальні насадження. Невисокі розлогі дерева багатоповерхівки від викидів не прикриють», — сказано у повідомленні.

Активісти зазначили, що восени минулого року дерева по вулиці Академіка Павлова були знесені, у кінці вулиці Леся Сердюка – обрізані для подальшого зносу. «Декілька днів тому рубка на Леся Сердюка відновилася, а нам, майже одночасно з нею, прийшла відповідь на петицію від заступника директора Департаменту комунального господарства Руслани Колодної, — зазначили активісти. — Усі незручні аргументи і висновки фахівців стосовно тополь по Леся Сердюка департамент проігнорував. Їх знос, як і раніше, обґрунтовується рекомендаціями «Харківлісозахисту», згідно якого здорові дерева є вкрай хворими».

«У березні-квітні 2019 року планується розпочати посадку дерев з грудкою землі породи «клен кулястий» по вул. Академіка Павлова та вул. Леся Сердюка», — процитували в організації, зазначивши, що такі дерева не є пірамідальними та не можуть захистити від викидів.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X