Комунальники Кернеса переплатили за асфальтоукладач майже 3 млн грн, — ХАЦ

Аналогічну техніку маріупольські комунальники купили на 2,85 млн грн дешевше, ніж Харків

Як передає Depo.Харків із посиланням на громадську організацію «Харківський антикорупційний центр» (ХАЦ), про це повідомляється в електронній системі публічних закупівель ProZorro.

Комунальне підприємство «Шляхрембуд» 23 травня уклало договір з ТОВ «Транс-сервіс-КТТ» на поставку асфальтоукладача Vogele Super 1600-3 на 13,35 млн грн (очікувана вартість – 13,5 млн грн).

На аукціон подавалося ТОВ «Спецтехніка+», але пропозиція була відхилена у зв’язку з тим, що фірма не надала необхідні документи протягом 5 днів з дати оприлюднення на ProZorro повідомлення про намір укласти договір.

ТОВ «Транс-сервіс-КТТ» зареєстроване в Одесі, власниками фірми є чехи Михайло Щіголь та Мілош Стари. Сервісним центром технічного обслуговування асфальтоукладача вказане підприємство зі стопроцентним іноземним капіталом «Віртген Україна».

У квітні 2017 року з «Віртген Україна» уклало договір комунальне комерційне підприємство «Маріупольавтодор» на поставку ідентичного асфальтоукладача Vogele Super 1600-3 за 10,5 млн грн (очікувана вартість – 10,6 млн грн).

При фактично незмінності курсу долара та незначного відсотка інфляції, різниця у вартості асфальтоукладача склала 2,85 млн грн. Орієнтовна вартість асфальтоукладача Vogele Super 1600-3 в Росії, за даними на 2018 рік, починається з позначки від 15-16 млн російських рублів (6,7-6,8 млн грн.).

Як повідомляв Depo.Харків, харків’янка просить міську владу провести реконструкцію парку на вулиці Харківських Дивізій.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X