Комунальники Кернеса «розпиляють» на закупівлі гучномовців 2 млн грн

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» планує закупити 48 блоків гучномовного сповіщення БГО-17 за 2,15 млн грн у ТОВ «ЛОТ»

Як передає   із посиланням на «Харківський антикорупційний центр«, про це повідомляється в електронній системі публічних закупівель «ProZorro».

Блок гучномовного сповіщення БГО-17 призначений для застосування на головних вагонах потягів метро, оснащених динамічними гучномовцями. Термін служби БГО-17 має складати 15 років, гарантійний термін – не менше 24 місяців з дня вводу в експлуатацію.

На аукціоні єдиним конкурентом фірми «ЛОТ» був підприємець — Хазанжеєв Ігор Євгенійович. Його пропозиція була дорожчою на 4,76 тис. грн.

Незважаючи на те, що фірма «ЛОТ» з Ігорем Хазанжеєвим є конкурентами на тендері, в ЄДР у фірми «ЛОТ» та ФОП Хазанжеєв Ігор Євгенійович зазначений однаковий контактний телефон – (057)-714-22-88.

За даними порталу YouControl Власниками ТОВ «ЛОТ» є Олег Дивінець та Поліна Дивінець. Керівником є Олег Дивінець.

Директором КП «Харківський метрополітен» є Вячеслав Стаматін.

Цікаво, що Вячеслав Стаматін раніше був вказаний експертом LOT Group. Олег Дивінець також раніше був вказаний як експерт LOT Group.

Олег Дивінець, до речі, був одним з засновників ТОВ «Ваго-рев», яке за 8 років отримало від харківського метрополітену більше 1 млрд грн.

З 2009 року ТОВ «ЛОТ» отримало більше 15 підрядів від харківського метрополітену на загальну суму більше 30 млн грн. Серед підрядів: роботи з технічного переоснащення автоматизованої системи оплати за проїзд на 29 станціях метро (17,6 млн грн), обладнання єдиної системи часофікації (2,39 млн грн), звуковідтворювальна апаратура (0,67 млн грн), автомати з продажу безконтактних карток (0,3 млн грн) і т.д.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X