Комунальники Кернеса, які заморозили півміста, готуються підняти тарифи на тепло

У Харкові комунальники планують підвищити тарифи на опалення та гарчу воду

Обґрунтування необхідності коригування тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів опубліковане на сайті КП «Харківські теплові мережі».

Комунальники зазначають, що основними причинами можливого подорожчання є збільшення вартості теплової енергії власної ТЕЦ-3 і зміна вартості покупної теплоенергії від ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5», збільшення вартості вугілля, витрат на оплату праці.

Так, «ХТС» пропонують збільшити вартість послуг з централізованого опалення для абонентів будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії на 7,3%, до 1 329,02 грн/Гкал (зараз тариф – 1 238,88 грн/Гкал); для абонентів житлових будинків без приладів обліку теплової енергії на 7,3%, до 33,99 грн за 1 кв. м за місяць (зараз тариф — 31,69 грн/кв. м).

При цьому тариф на послуги з централізованого постачання гарячої води за умови підключення рушникосушки має зрости на 11,7%, до 81,89 грн за 1 куб. м (зараз тариф — 73,29 грн/куб. м), за відсутності рушникосушки – на 12,1%, до 75,93 грн за 1 куб. м (зараз тариф — 67,74 грн/куб. м).

Зауваження та пропозиції з приводу опублікованих тарифів комунальники приймають до 15 червня включно в письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Мефодіївська, 11 або на електронну адресу — hts@hts.kh.ua.

Відкрите обговорення зміни тарифів заплановане на 10:00 18 червня у приміщенні актового залу підприємства (вул. Мефодіївська, 11, п’ятий поверх).

Для участі у відкритому обговоренні необхідно подати до 13 червня заявку в письмовому або електронному вигляді за вищевказаною адресою підприємства або на електронну адресу з позначкою «участь в обговоренні тарифів».

Як повідомлялось у Харкові протягом 10 днів (22 лютого — 2 березня 2018 року) сталася низка масштабних аварій, внаслідок яких без опалення залишилися понад 1300 житлових будинків, лікарня, пологовий будинок, призупинили роботу 21 шкільний та дошкільний заклад. Окремо необхідно наголосити, що температура у цей період спускалася до позначки -17 градусів.

Кримінальне провадження за фактом службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України) розпочато у березні поточного року. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

18 квітня під час сесії міської ради мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що аварії на теплотрасах відбувалися «у штатному режимі».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X