Кораблетроща у Чорному морі: Серед загиблих моряків є харків’янин

Харків’янин Руслан Боднік був моряком судна «Волго-Балт 214», що потонуло 7 січня у Чорному морі поблизу узбережжя Туреччини.

За відомостями телеканалу, 30-річний Руслан Боднік – моряк та друг капітана пішов у рейс чотири місяці тому. Навесні він мав повернутися. Вантажний корабель, на якому був Боднік, вийшов з російського порту «Азов» і потонув біля північної турецької провінції Самсун.

Сестра дружини моряка зазначила, що ніхто не подзвонив та не повідомив про трагедію. Востаннє чоловік зв’язувався з родиною 5 січня, перед тим, як перетинав турецький кордон. Друзі пригадують, що він скаржився на застарілий корабель, адже «Волго-Балт 214» збудований у радянські часи 1978 року.

На судні «Волго-Балт 214» було 13 членів екіпажа, з яких 11 українців. Решта – громадяни Азербайджану. Турецька влада повідомила: вижили семеро, шістьох знайшли мертвими. Людям дивом вдалося протриматися у крижаній воді п’ять годин. Вцілілих рятували за допомогою гелікоптерів, човнів і літака.

За даними іноземних ЗМІ, судно розкололося і потонуло через удар хвилі. На ньому перевозили вугілля. Спочатку судно плавало під російським та радянським прапорами, а зараз – під панамським. У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій не виключають, що судно могло перевозити вугілля, яке добували на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

До слова, судно та його власник зараз – у так званому «чорному списку» за те, що ігнорував заборону заходили в порти анексованого Криму.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X