Кривава ДТП у Харкові: Суд назвав дату дебатів у справі Зайцевої-Дронова

Київський районний суд Харкова відмовив у повторному відводі експертів Харківського науково-дослідного інституту ім. Бокаріуса у справі про ДТП на вулиці Сумській і призначив судові дебати.

Суддя Віктор Попрас ухвалив відмовити у заяві,  з посиланням на «МедіаПорт«. Автор заяви не надав доказів, що вказають на неупередженість експертів, зазначив суддя.

Заяву про відвід харківським експертам захисника Геннадія Дронова Сергія Перепелиці розглядали у присутності чотирьох експертів, яким було заявлено відвід.

Всі вони заявили, що вважають заяву про відвід безпідставною. Експерт Валерій Ольхов, зокрема, пояснив, що комплексна автотехнічна експертиза проводилася з урахуванням швидкості Lexus в рамках 65-120 км/г, і в усіх випадках висновок підтвердив одні й ті самі порушення з боку обох учасників ДТП.

На засіданні знов порушили питання швидкості Lexus. Експерти пояснили, що вплинуло на те, чому встановити фатичну швидкість по стандартній формулі, на якій наголошував Перепелиця і яку використовували дніпровські експерти, не вдалося.

«Визначити час руху на певних ділянках неможливо…, — сказав Ольхов. — На відеозображеннях ми не можемо бачити процес подолання автомобіля, початку перетинання дорожньої розмітки, початку площі, перетинання будь-якої межі проїжджої частини, яка відома, і до моменту зіткнення».

Експертки з фототехніки вказали на те, що дніпровські експерти не мали відповідних спеціальностей. Про це також наголосили обвинувачення і захисники Олени Зайцевої також наголосили на відсутності кваліфікації у дніпровських експертів.

Представники потерпілих поклалися на розсуд суду.

Суд призначив дебати на 6 лютого.

Довідка Depo.Харків. Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро «Майдан Конституції».

Від Центрального ринку їхав автомобіль Volkswagen. У цей час по вулиці Сумській їхав автомобіль Lexus (за кермом була Олена Зайцева). На перехресті біля «Пузатої хати» автомобілі врізалися. Lexus відкинуло на натовп пішоходів, які переходили дорогу на зелене світло. Внаслідок ДТП загинули шестеро людей, ще п’ятеро були травмовані.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X