Купив джип за 0,9 млн грн: У Харкові стало відомо ім’я міського чиновника, викритого на хабарі

Харківські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище.

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомило поінформоване джерело у правоохоронних органах Харківської області, передає Depo.Харків.

За відомостями співрозмовника агентства, сьогодні, 3 січня, за підозрою в отриманні хабара в розмірі 60 тис. грн затримали начальника Управління праці та соціальної політики Слобідської районної адміністрації міста Харкова Сергія Уксусова.

Згідно електронної декларації Уксусова за 2017 рік, подружжя володіє квартирою площею 40,5 кв.м у Харкові, частиною квартири площею 64,2 кв.м у Харкові, садовим будинком на 85,9 кв.м під Харковом, невеликою ділянкою, а також користується гаражем, наданим Харківською міською радою.

Чиновник також володів автомобілем «Ніссан Х-Трайл» 2010 року випуску. Готівкою Уксусов задекларував 729 тис. грн.

При цьому, згідно двох повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, Уксусов 10 вересня отримав дохід від відчуження рухомого майна в розмірі 420 тис. грн. А вже 19 вересня купив новий «Ніссан Х-Трайл» 2018 року випуску за 0,9 млн грн.

Як повідомляв Depo.Харків, начальника управління праці та соціального захисту населення адміністрації одного з районів Харківської міської ради викрили у отриманні неправомірної вигоди.

За даними відомства, 54-річний посадовець отримав від місцевого підприємця 60 тис. грн. В обмін на таку суму чиновник обіцяв «закрити очі» на те, що у бізнесмена працює неоформлений співробітник. Законодавством за допуск до роботи працівника без трудового договору передбачений штраф у сумі понад 100 тис. грн. Половину суми підприємець передав начальнику управління наприкінці грудня минулого року. Чиновника затримали 3 січня у власному кабінеті під час отримання другого траншу – 30 тис. грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X