Курятина та пиво: Брати Добкіни додекларували ще 4 млн грн

Харківські народні депутати Дмитро та Михайло Добкіни задекларували по 2 млн грн дивідендів від венчурного фонду «Титул».

Як передає  кореспондент  про це йдеться в повідомленнях про суттєву зміну у майновому стані, що подали до НАЗК 23 листопада народні депутати Дмитро Добкін та Михайло Добкін.

Повідомлення обох братів ідентичні. Кожен отримав дивіденди по 2 млн грн від венчурного фонду ПВНЗІФ «Титул».

Як повідомляв  кореспондент  у Дзержинський райсуд Харкова слухає кримінальне провадження за обвинуваченням Михайла Добкіна за ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), Кримінального кодексу України. Наступне засідання відбудеться 12 грудня.

Довідка … ТОВ «Ореола» – компанія з управління активами. Засновниками цієї компанії є Олексій Коваленко та Олександра Рудь.

«Ореола» діє в інтересах венчурного фонду «Титул». Статутний внесок саме в цей венчурний фонд вказав у своїй декларації за 2015 рік нардеп Дмитро Добкін. Інших бізнесів ані він, ані його старший брат не вказали. Та й в ЄДР немає інформації про те, що вони є кінцевими бенефіціарами якоїсь фірми. «Ореола» управляє ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», ТОВ «Луцька аграрна компанія», ТОВ «Стир-Агро М» та ТОВ «ТД «Курка-Чеботурка», ТОВ «Пивні магазини» («Пивобанк», «Пробка»)

У «Ореоли» є доля в ТОВ «Фірма «Діана». Це підприємство володіє оновленим Сумським ринком. Раніше їх партнером був Даниїл Прівалов – син Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Зараз серед засновників «Діани» також значиться Ольга Солоп – екс-менеджер НПК «Холдинг» Кернеса та власниця Кінного ринку, Олександр Коровкін – власник кількох десятків фірм, частина яких використовує телефонні номери НПК «Холдинг», а також КУА «Фінекс-капітал» Ігора Когута та Лади Крімерман. Останні також є серед засновників ТОВ «Фірма «Асканіо» — ця компанія володіє приміщенням ресторану «Нікас», яким управляє людина Кернеса.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X