Люсє від братви: Кому насправді Кернес поставив пам’ятник у сквері Гурченко

Чому розпіарений пам’ятник Людмилі Гурченко з купою граматичних помилок став ганьбою Кернеса та його команди

Не розумію, чого пів-Харкова так обурилось через той пам’ятник Людмилі Гурченко? На мою думку, в цій історії все напрочуд вишукано: десяток діячів ширвжитку «сприяли встановленню скульптурної композиції» (а насправді — такого ж вульгарного пластмасового ширвжитку) талановитій актрисі і, за сумісництвом, типовій харківській хабалці Люсі. З кучериками, рюшами і граматичними помилками на меморіальній дошці увічнила імена людей, що роспилюють Харків з таким самісіньким базарним хамським нахабством, з яким Гурченко брала свої висоти.

Пам’ятник Гурченко виявився тією самою квінтесенцією харківського жлобства і хамства, які визначають обличчя міста останні десять років. У цьому пам’ятнику поєдналися харківська влада («хай там всі мовчать нах@й»), харківські виборці цієї влади («ну і нехай краде, зате у нас є парк з лавками») і сама Люся Гурченко, яка, коли б ожила сьогодні на мить, схилилася б із п’ятиметрового постаменту і закричала хрипким, прокуреним голосом бандерші: «Шо, бля@ь? Пам’ятник мій вам не подобається? Я вас на нуль помножу, суки!

Отже встановлення пам’ятника Гурченко стало одним з найбільш органічних подій останнього часу, що становлять реалії нашого часу. Жлоби поставили монумент образу жлобства під невгаваючі оплески жлобів, що тішаться мільярдним бюджетам на реконструкцію зоопарку. Безпрецедентне єднання менталітетів.

А тих, що не тішаться, перерахували і запам’ятали. «Всі гниди невдоволені вилізли. Всіх на олівець», — прокоментував скептиків один з покровителів культури і шанувальник прекрасного Максим Мусєєв, ім’я якого викарбували на табличці без помилок. І ти маєш рацію, Максе, культуру треба захищати з кулаками, бо геть оху@ли, у@бки, Людмилу Марківну критикують.

Однак не розібрати, хто це вигукнув — чи Кернес, чи якийсь його наступник, чи Людмила Марківна враз добула із себе нутро Харкова — міста, якого вона ніколи не любила.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X