Мандарини по 100 грн за кіло: Харківський зоопарк витратить мільйони на фрукти за завищеними цінами

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» уклала угоду з ФОП Марченко Владлена Анатоліївна щодо придбання фруктів вартістю 3,264 млн грн.

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації «Харківський антикорупційний центр» з посиланням на звіт про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

При цьому активісти заявляють, що вартість придбаних фруктів завищена в рази.

Так, яблука зоопарк купує по 35 грн/кг, а груші – по 65 грн/кг. Для порівняння, Київський зоологічний парк уклав угоду на придбання яблук по 10,5 грн/кг, а груш – по 26,46 грн/кг.

Банани та помаранчі у Харкові купують по 95 грн/кг. Для порівняння, Миколаївський зоопарк планує підписати угоду, за якою будуть купувати банани та помаранчі до 40 грн/кг.

«Мандарини – 95 грн/кг, персики – 150 грн/кг, виноград – 270 грн/кг, лимони та хурма – 110 грн/кг, чорниця – 350 грн/кг тощо», — перерахували у «ХАЦ» позиції, які містяться у договорі.

Як повідомляв Depo.ХарківАнтимонопольний комітет України підозрює двох підприємців у змові та антиконкурентних діях на торгах, проведених КО «Харківський зоологічний парк».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X