Мешканець Балаклії відсудив у Міноборони чверть мільйона гривень

У Харкові суд постановив стягнути з Міністерства оборони на користь мешканця Балаклії, чиє майно постраждало внаслідок вибухів на арсеналі, моральну та матеріальну компенсацію

Як передаєтся  про це на своїй сторінці в Facebook повідомив правозахисник Роман Ліхачов.

Згідно з опублікованим документом, сьогодні, 7 лютого, Київський районний суд Харкова вирішив частково задовольнити позовні вимоги мешканця Балаклії Андрія Усатенка до Міністерства оборони України, УСБУ в Харківській області, військової частини А1352, Державної казначейської служби та її облуправління. Суд постановив стягнути з Міноборони на користь Усатенка матеріальну шкоду у розмірі 242 тис. грн, моральну шкоду у розміні 10 тис. грн.

Мешканець Балаклії Харківської області Андрій Усатенко позивався до суду на Міністерство оборони та СБУ через пошкоджене під час вибухів на складі боєприпасів майно.

Внаслідок вибуху на арсеналі була пошкоджена квартира Усатенка, згоріли автомобіль та гараж. За розрахунками збитків, матеріальна шкода складає 318 231 грн.

Міноборони виплатило компенсацію за ремонт квартири, однак відмовилося компенсувати збитки на суму у 242 006 грн за згорілий автомобіль.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X