Мешканці Харківщини вимагають чесного розслідування смерті активіста

Мешканці селища Есхар вимагають справедливого розслідування смерті активіста Миколи Бичко та відставки голови селищної ради

Як повідомляється у місцевій групі «Чесно про Чугуїв«, із відповідними вимогами мешканці Есхару вийшли на пікет сьогодні, 6 червня.

«Мешканці селища Есхар обурені загадковою смертю Миколи Бичка, вони вважають, що це цинічне вбивство, і виходять на площу, вимагаючи присутності мера. На їхню думку, поліція робить все, щоб справу не кваліфікували як вбивство», — сказано в повідомленні.

Активісти заблокували автомобіль голови селищної ради і вимагали його відставки.

Як повідомлялось 5 червня у Харківській області знайшли повішеним активіста з селища Есхар, який боровся з корупцією, Миколу Бичко.

За даними поліції, на тілі загиблого не виявили видимих ознак насильницької смерті.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) з приміткою «самогубство» Кримінального кодексу України.

Бичко був активним членом громади Есхара і основним адміністратором групи «Ініціативна молодь Есхара». У групі він викладав пости про розвиток і життя рідного селища, боротьбу з фактами корупції. Останній його пост був присвячений реконструкції джерела за рахунок коштів місцевих жителів.

«

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X