Може загинути наступна дитина: На Харківщині у справі про вбивство і зґвалтування школярки допитано 300 осіб

Харківська слідчо-оперативна група, що займається розкриттям убивства Аліси Онищук, працює в цілодобовому режимі.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» написав учора, 9 листопада, перший заступник керівника Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

За його словами, вчора відбулося заслуховування звіту слідчо-оперативну групи, що була створена і працює над розкриттям убивства 15-ї дівчини з смт Бабаї, котру зґвалтували і задушили по дорозі до коледжу 2 листопада.

«Вже багато зроблено: призначено вже більше 20 різних необхідних експертиз, більше 300 осіб допитано. Але ще більше потрібно зробити. На сьогодні встановлено, що тільки в населеному пункті, поряд з яким знайшли вбиту дитину, проживає 11200 мешканців. Потрібно зайти в кожну квартиру, домівку та опитати кожну людину. І скажу відверто, що не всі мають бажання нам допомагати по встановленню вбивці», — зазначив Аброськін.

Він наголосив, слідчо-оперативна група працює цілодобово. «Ми всі зрозуміємо — якщо не знайдемо цього покидька в найкоротший термін, завтра може загинути наступна дитина. Сьогодні у мене до працівників поліції, які працюють по даній справі, було тільки одне прохання — мобілізуватися ще більше заради спасіння наших дітей», — підкреслив керівник поліції.

«Звертаюся до мешканців смт Бабаї та Покотилівки Харківської області. Ми всі разом повинні об’єднатися заради встановлення вбивці Аліси Оніщук, щоб не дати «вирости» черговому Ткачу, який ґвалтував та вбивав дівчат і молодих жінок протягом тривалого часу», — наголосив Аброськін.

 

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X