Мільярд на полігон: Що відомо про сміттєпереробний завод під Харковом

Скільки грошей витратять на будівництво сміттєпереробного заводу під Харковом та що він вироблятиме

Про будівництво сміттєперерробного заводу під Харковом офіційно заговорили ще в 2010 році. За шість років, в червні 2016, міський голова Геннадій Кернес заявив – місто отримає від Світового банку 44 млн доларів. Ці гроші необхідні для зведення заводу на території Дергачівського полігону твердих побутових відходів. Його будуватимуть три роки. У вересні 2017-го почалися перші роботи.

Кошторис

Проект будівництва заводу Кабмін затвердив у серпні минулого року.

«Затвердити поданий Харківською облдержадміністрацією проект «Нове будівництво комплексу з переробки твердих побутових відходів з системою збору, утилізації полігонного газу та виробництва електричної енергії у м. Дергачі Харківської області», розроблений товариством з обмеженою відповідальністю «Діпрокомунбуд», — йдеться на сайті Кабміну.

Згідно документу, загальна площа комплексу складе більше 39 га. Його будівництво планується за 2,5 року. Зводитимуть завод у дві черги. Перша – 23 місяці. Друга – півроку. На це загалом планують витратити 1,364 млрд грн.

В опублікованому кошторисі вказано, що ці гроші підуть на будівельні роботи, придбання обладнання та інвентарю й інші витрати. При цьому, що саме закладається в останній розділ, не вказано. На нього виділили 2,8 млн грн.

Підрядники

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X