Мінування бізнес-центрів у Харкові: Поліція евакуювала майже 1600 людей

Інформація щодо замінування п’яти бізнес-центрів у Харкові не підтвердилася

Як повідомили   у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, усього експерти оглянули 29 200 кв. метрів приміщень та прилеглої території, евакуювали 1590 громадян.

За відомостями поліції, для перевірки повідомлень на місця подій виїжджали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, експерти-криміналісти та вибухотехніки. Поліцейські провели ретельний установ та прилеглої території.

Із будівлі на вулиці Академіка Проскури були евакуйовані 500 осіб, оглянуто близько 7500 кв. метрів території.

У бізнес-центрі на вулиці Алчевських оглянуто 3200 кв. метрів приміщень та 1200 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано70 осіб.

Із офісної будівлі на вулиці Свободи евакуйовані близько 600 осіб, оглянуто більше 7000 кв. метрів загальної площі.

Із будівлі на вулиці Богдана Хмельницького правоохоронці евакуювали 120 громадян. Оглянуто 4500 кв. метрів приміщень та 1000 кв. метрів прилеглої території.

Із будівлі на проспекті Московському евакуйовані 300 осіб, оглянуто 4000 кв. метрів приміщень та 800 кв. метрів прилеглої території.

«Під час обстеження жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань», — йдеться у повідомленні поліції.

Як повідомляв  кореспондент, у Харкові сьогодні, 5 червня, близько 12:10 до поліції надійшло повідомлення про закладення вибухівки в приміщеннях бізнес-центрів на вулицях Академіка Проскури, Свободи, Алчевських, Богдана Хмельницького та проспекті Московському.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X