Міський голова Харкова: Справою замаху на Кернеса ніхто не займається і не займався

Антон Геращенко, ймовірно, був людиною, яка знала про те, що відбувається у питанні щодо замаху на міського голову Харкова.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Геннадій Кернес, міський голова Харкова.

«Це одна бригада – Арсен Аваков, Сергій Пашинський… Це група осіб, які відстоюють свої інтереси завдяки своєму статусу, своєму становищу», – зазначив Геннадій Кернес.

Коментуючи заяву нардепа Михайла Добкіна про те, що до замаху на Геннадія Кернеса має прямий стосунок Антон Геращенко, гість програми заявив:

«Михайло Добкін має право на будь-яке судження. Я, зі своєї сторони, ніколи не називав Антона Геращенка замовником. Можу лише припускати, що Антон Геращенко був людиною, яка знала про те, що відбувається у цьому питанні. Він міг бути такою людиною», – заявив гість програми.

Міський голова Харкова наголосив, що справою замаху на нього ніхто не займається і не займався.

«Був наданий мені дозвіл на виїзд в Ізраїль, залишився живий – і слава Богу. Нехай собі живе і не «крякає», – заявив Геннадій Кернес.

Повертаючись до теми щодо нинішнього очільника МВС Арсена Авакова, гість програми заявив, що стосовно Авакова були порушені кримінальні справи тоді, коли той був очільником Харківської ОДА, проте нині ці справи призупинені.

«Там були прямі покази на Арсена Авакова і його підлеглих», – заявив Геннадій Кернес.

Гість програми наголосив, що на нинішнього очільника МВС є чимало матеріалів, зокрема нагадав про скандал із рюкзаками. Проте, говорить Кернес, нині це нікому нецікаво, адже такі питання вирішують «підкилимно».

Геннадій Кернес зауважив, що з-поміж усього є результативні справи, які будуть доведені до кінця, проте чимало й таких, які зліплені, як сніжка. Міський голова заявив, що в усіх цих справах, «чаклунській шатії-братії», участі брати не хоче.

«А ось Пашинський – один із таких «чаклунів», – додав гість програми.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X