Міськрада Кернеса купить або забере через суд майже 90 об’єктів під зведення метро: Повний перелік

У Харкові міська рада дала дозвіл на викуп чи вилучення 88 об’єктів нерухомості на місці, де будуватимуться нові станції метро

Про це йдеться в рішенні «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності» Харківської міськради від 21 лютого.

Згідно до рішення, будівництво метрополітену від станції «Метробудівників» до станції «Одеська» передбачене Генпланом, тому це є підставою для викупу або примусового відчуження майна та ділянок.

Під час сесії депутати вирішили викупити земельні ділянки, інші об’єкти нерухомого майна, що на них розміщені, за ціною, визначеною суб’єктом оціночної діяльності.

У разі досягнення згоди з власниками, міськрада дала доручення укласти угоду купівлі-продажу. У разі недосягнення згоди міськрада буде звертатися до суд «з позовом про примусове відчуження таких об’єктів з мотивів суспільної необхідності не пізніше одного року з дати прийняття цього рішення».

Повний перелік із 88 об’єктів, що підлягають викупу або вилученню оприлюднений у додатку до рішення міської ради:

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X