Наближені до Мусєєва фірми підозрюють у несплаті податків на 65 млн грн

Правоохоронці підозрюють службових осіб ТОВ «Ваго-Рев», ТОВ «Системи прогресивної очистки» та ТОВ «Спеціалізований проектно-будівний монтажний потяг — 753» в ухиленні від сплати податків на суму 65 млн грн.

За даними центру, про це йдеться в ухвалі Київського районного суду Харкова від 2 жовтня 2018 року.

За даними слідчих, ТОВ «Ваго-Рев», ТОВ «Системи прогресивної очистки» та ТОВ «Спеціалізований проектно-будівний монтажний потяг — 753» проводили фінансові операції з «фіктивними підприємствами». Серед таких — ТОВ «Ультар», ТОВ «Фергана-Опт», ТОВ «Оксітан»,ТОВ «Новітній Капітал», ТОВ «Златоглава», ТОВ «ТБ Донон», керівники яких визнані винними у підробці документів.

За даними ЗМІ, ТОВ «Ваго Рев», ТОВ «Системи прогресивної очистки» та ТОВ «СПБМ Поїзд-753» мають відношення до голови адміністрації Холодногірського району, депутата міськради Максима Мусєєва.

Всі фірми є основними підрядниками КП «Харківський метрополітен», починаючи з 2009 року.

У липні 2018 року слідчі Індустріального відділу поліції провели обшуки в офісі ТОВ «Ваго Рев», у електродепо «Салтівське» та електродепо «Московське», в головному офісі метрополітену, в житловому будинку Андрія Євтушенко (екс-директор ТОВ Компанія СПО»), в квартирі Романа Дворника (екс-директор ТОВ «Ваго-рев», ТОВ «Системи прогресивної очистки», ТОВ «Спеціалізований «проектно будівельний монтажний потяг -753»), в житловому будинку Світлани Єрьоменко (екс-директор та екс-власник ТОВ «Спеціалізований «проектно будівельний монтажний потяг-753»).

Як повідомляв Depo.Харків, 3 жовтня стало відомо, що СБУ викрила припинила та задокументувала діяльність голови однієї з районних адміністрацій Харкова — Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва, котрий під час перебування у 2015 році на територію тимчасово окупованого Криму був завербований ФСБ Росії.

Крім того, задокументований факт наявності у харківського чиновника подвійного громадянства.

Мусєєву повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) та планується оголошення його у розшук у зв’язку із тим, що зараз він переховується на території Росії.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X