Над Харковом майже годину кружляв літак із пасажирами, борт посадили з другої спроби

У Харкові пілот «Візз ейра» Денис Бакуменко зміг вдало посадити літак в умовах дуже обмеженої видимості.

Як повідомив кореспондентові Depo.Харків один із пасажирів літака, борт зміг сісти в Харкові із більш як 40-хвилинним запізненням.

За відомостями співрозмовника агентства, на відстані 300 км від аеропорту призначення перший пілот рейсу №1635 Гданськ – Харків авіакомпанії «Візз ейр» Денис Бакуменко повідомив пасажирам, що в Харкові погодні умови не відповідають мінімально дозволеним критеріям – у місті надзвичайно густий туман, що вкрай обмежує видимість. Пілот запевнив, що літак має достатню кількість палива, тому перебуватиме в повітрі, в очікуванні дозволу на посадку.

Приблизно через 20 хвилин пілот повідомив, що літак отримав дозвіл на посадку в Харкові. Борт почав знижуватися достатньо швидко. Однак уже на невеликій висоті пілот кардинально змінив напрям руху та почав швидкий набір висоти. Злетівши над туманом Бакуменко сказав, що в зоні аеропорту все ще дуже низька видимість, тому літак спробують посадити пізніше. Якщо посадити борт не вийде, то літак відправиться в додатковий аеропорт.

Ще через 15 хвилин, облетівши Харків, рейс №1635 почав знижуватися вдруге. У дуже густому тумані пілот зумів вдало посадити літак. Видимість на злітній смузі становила кілька десятків метрів.

Зрештою літак, що мав прибути до Харкова о 21:20 (хоча фактично долетів до аеропорту раніше), приземлився о 22:02.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X