Натяк на збільшення тарифу: У «Харківміськгазі» скаржаться на зарплатню

Середня заробітна плата в ПАТ «Харківміськгаз» збільшилася в 1,7 рази, але все одно залишається на 20% нижче від середньої по енергетичній галузі області

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ПАТ «Харківміськгаз», за 8 місяців 2017 року з підприємства звільнилося понад 100 осіб.

За даними прес-служби, основною причиною звільнення є низький рівень заробітної плати. Більшість звільнених фахівців перейшли працювати на інші підприємства галузі.

На сьогоднішній день на підприємстві як і раніше залишаються вакантними 400 спеціальностей, більшість з яких робочих: слюсарів, монтерів, водіїв, контролерів тощо.

«Подальша втрата кваліфікованих кадрів ставить під загрозу забезпечення безаварійної та безперебійної роботи системи газопостачання Харкова. Адже, від професіоналізму працівників газових компаній залежить безпека газопостачання і життя кожного жителя міста. Щоб досягти високого рівня кваліфікації, молодий фахівець повинен пройти навчання і багато років пропрацювати на підприємстві», — зазначили у «Харківміськгазі».

У прес-службі зазначили, що фонд оплати праці ПАТ «Харківміськгаз» регулюється тарифами на розподіл газу, тому «гідна заробітна плата залежить від закладених в тарифі коштів, а також своєчасної оплати споживачів за послуги з розподілу газу».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X