На благо всіх харків’ян: У Харкові зросла вартість проїзду у метро, трамваях та тролейбусах

Проїзд у харківському метрополітені подорожчає до 8 грн, у міському електротранспорті – до 6 грн.

Відповідне рішення сьогодні, 6 лютого, ухвалив виконком Харківської міськради.

Представляючи проект рішення заступник міського голови — директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв заявив, що збільшення тарифів зумовлене зростанням мінімального рівня заробітної плати, удорожчанням електроенергії та запчастин.

Він зазначив, що за результатами 2018 року підприємства, які забезпечують роботу електротранспорту, отримали понад 142 млн грн збитків, що призвело до «неможливості виконувати фінансові зобов’язання, у першу чергу за рівнем зарплатні».

«Не дивлячись на те, що у 2018 році комунальні підприємства отримали фінансову допомогу з міського бюджету на суму понад 115 млн грн, ситуація не стабілізувалася», — сказав він.

Члени виконкому підтримали рішення про підвищення тарифу на проїзд у трамваях та тролейбусах до 6 грн.

Також члени виконкому підтримали збільшення тарифу на проїзд у метрополітені — до 8 грн. За словами Фатєєва, метрополітен у 2018 році отримав збитків на понад 160 млн грн.

У свою чергу секретар міськради Олександр Новак, який головував на засіданні виконкому, кілька разів перебивав депутата міськради Ігоря Черняка, який у свою чергу намагався взяти слово та прокоментувати питання про збільшення тарифів, а також активістів «Харківського антикорупційного центру». Слово для виступу Черняк отримав вже після голосування за відповідне питання.

При цьому Новак дав Черняку на виступ три хвилини.

Рішення про підвищення тарифу вступить у силу з 7 лютого.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X