На дорогах Харківщини за кошти митниці збільшать обсяги ремонтних робіт

Коштом митного експерименту збільшать обсяги ремонтних робіт на п’яти дорогах області

Повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, додаткове фінансування для Служби автомобільних доріг у Харківській області затвердили депутати облради під час засідання сьогодні, 7 червня.

Шляхом перевиконання індикативних показників надходжень від митних платежів в області для ремонту доріг державного значення виділять додаткові кошти. Як зазначив перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергій Пляка, перелік доріг, які відремонтують, пройшов узгодження в «Укравтодорі» і був затверджений Бюджетним комітетом Верховної Ради України.

«На необхідності проведення ремонту цих об’єктів вже в цьому році наполягла глава області Юлія Світлична, — зазначив Пляка. — Мова йде про продовження ремонтних робіт на дорогах державного значення: Р-51 «Мерефа — Лозова -Павлоград», Р-78 «Харків — Зміїв — Балаклія — Горохуватка», Т-21-01 /М-18/ «Мерефа — Зміїв», Т-21- 04 «Харків — Вовчанськ — КПП «Чугунівка».

Перший заступник начальника САД у Харківській області повідомив, що по цих об’єктах було проведено тендерні процедури, будівельні роботи вже почалися. Також у список ремонту додали новий об’єкт — дорогу Т-21 -22 «Ізюм — Барвінкове» (тендер планують провести в червні).

«Наприклад, для ремонту дороги Харків — Зміїв з державного бюджету виділили 51 млн грн, тепер ще надійдуть 15 млн грн від митних коштів. Там роботи вже йдуть», — сказав Пляка.

За його інформацією, ремонт ділянок на зазначених дорогах повинен бути закінчений у цьому році.

ЯК повідомлялось  з обласного бюджету виділили кошти на заміну колектору в Лозовій.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X