На засніжені дороги Харківщини готові виїхати 280 спецавто та важка техніка ДСНС

У разі ускладнень дорожнього руху автомобільними трасами державного значення у Харківській області на дороги готові вийти 280 одиниць спецтехніки.

Повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

У САД зазначили, що близько 5:00 на територію області зайшов циклон. Сніг розпочався у Красноградському, Зачепилівському, Сахновщинському, Лозівському районах. На дорогах області працювало 86 одиниць спецтехніки та 122 робітника дорожнього господарства. За добу на обробку покриття використано 60 куб. м піщано-соляної суміші. Станом на 10:00 опади у вигляді снігу поширилися по всій області.

Вдень 1 грудня по області очікується сніг. На дорогах місцями ожеледиця.

Працівники дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою п’яти камер спостереження.

У разі ускладнень дорожнього руху на дороги готові вийти 280 одиниць спецтехніки. На випадок непередбачених ситуацій укладено договори на залучення 69 одиниць додаткової техніки з підприємств районів. Також допомагати дорожникам та автомобілістам готова важка техніка ДСНС.

При Службі автомобільних доріг створений графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки. У разі виникнення надзвичайної ситуації дорожники просять телефонувати за номером диспетчера — 336-77-00.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X