На кордоні з Харківщиною ФСБ залучає до патрулювання бронетехніку, — Держприкордонслужба

На ділянці відповідальності Східного управління Держприкордонслужби з російської сторони відбувається інженерне облаштування державної межі

Про це в інтерв’ю  сказав начальник Східного регіонального управління Держприкордонслужби України (ДПСУ) Сергій Бідило.

«Протягом минулого 2017 року відмічається посилення охорони кордону з боку ПС ФСБ Росії (Прикордонна служба Федеральної служби безпеки – ред.). Усе частіше росіяни охороняють кордон збільшеними прикордонними нарядами на бронетехніці. Такі випадки ми фіксували по всій ділянці відповідальності Східного регіонального управління ДПСУ в межах Луганської, Сумської та Харківської областей. Звісно, це становить небезпеку для українських прикордонників, адже спрогнозувати дії суміжної сторони в умовах сьогодення вкрай важко», — сказав він.

Начальник управління додав, що поряд із посиленням охорони кордону російська сторона протягом минулого року активно займалася його інженерним облаштуванням. «Практично кожного дня наші наряди помічали проведення таких робіт по суміжній стороні. В основному це було облаштування загороджень на деяких напрямках, прокладка доріг вздовж кордону та облаштування місць несення служби прикордонниками. Звісно, ми все це бачимо та робимо висновки», — зауважив Бідило.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X