На «реабілітацію» БТІ у Харкові витратять майже 200 млн грн

Харківська міськрада уклала угоду з ТОВ «Рать» щодо «реабілітації нежитлової будівлі» по майдану Павлівському, 4 вартістю 180,74 млн грн

Як повідомили   у «Харківському антикорупційному центрі«, звіт про укладання договору та проведення аукціону розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

За даними центру, мова йде про реконструкцію будівлі БТІ, яка є пам’яткою архітектури та перебуває під охороною держави. Загальна площа будівлі становить 4 142,9 кв. м.

«Планується виконати роботи з демонтажу окремих конструктивних елементів; виконати надбудову двох поверхів із легких металевих конструкцій і склопакетів; заміну мереж електро-, водо-, теплозабезпечення та каналізації з комплектацією відповідними приладами і устаткуванням; виконання реставраційних та оздоблювальних робіт, благоустрій території тощо», — сказано в повідомленні.

Активісти нагадали, що у 2016 році вже проводився тендер на ці роботи, який також виграло ТОВ «Рать». Тоді вартість реконструкції оцінили в 65 млн грн.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X