На реконструкцію саду Шевченка у Харкові витратять ще 390 млн грн

У вересні-жовтні спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд» підписало п’ять договорів з ТОВ «Інжинірингова компанія Планета буд» щодо реконструкції та відновлення елементів благоустрою саду ім. Шевченка на загальну суму 390,74 млн грн.

За даними центру, за 113,97 млн грн планується зробити капітальний ремонт елементів благоустрою доріжок, майданчиків та місць відпочинку частини саду. За 113,68 млн грн буде зроблений капітальний ремонт елементів благоустрою зелених зон та дитячих майданчиків частини саду.
«Вартість робіт та матеріалів є завищеною, наприклад, у порівнянні з роботами по реконструкції Саржиного Яру. Так, у сад ім. Шевченка планують купувати рулонний газон по 159 грн/кв. м, хоча для Саржиного Яру у кошторисі була вказана ціна – 134 грн/кв. м. Різниця лише на цій позицій складе майже 2 млн грн. Обдернування квітників, доріжок та майданчиків під стрічку для Саржиного Яру розрахували по 1 771 грн/100 м, а для саду ім. Шевченка ціна виросла в рази – до 4 333 грн/100 м. Різниця на цій позиції складає понад 8 млн грн», — зазначили активісти.

Понад 10 млн грн планують витратити на завезення ґрунту. Також мільйони гривень витратять на вивезення ґрунту.

За 47,11 млн грн мають відновити фонтан, огорожу та інші МАФи частини саду. За 23,74 млн грн побудують громадські туалети, серверну та павільйони відпочинку. Кожен павільйон для відпочинку коштуватиме 1 млн грн.

За 92,25 млн грн зроблять реконструкцію мереж електропостачання, телекомунікацій, телефонізації, зовнішнього освітлення та системи автоматичного поливу.

Загалом в 2017-2018 роках було підписано 13 договорів щодо реконструкції, капітального ремонту та відновлення елементів благоустрою саду ім. Шевченка на загальну суму 606,96 млн грн. 10 договорів з 13 на 554,82 млн грн були підписані між спеціалізованим комунальним підприємством «Харківзеленбуд» та ТОВ «Інжинірингова компанія Планета буд». Три договори на 52,14 млн грн були підписані між спеціалізованим комунальним підприємством «Харківзеленбуд» та ТОВ «Київська будівельна компанія-Плюс». Ще один договір на 294,14 млн грн щодо реконструкції рекреаційної зони саду ім. Шевченка між спеціалізованим комунальним підприємством «Харківзеленбуд» та ТОВ «Інжинірингова компанія Планета буд» у жовтні розірвали.

Власником київського ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета буд» записаний Сергій Мошенський, директором вказана Анна Головченко. Фірма заснована в 2016 році.

Заступником директора ТОВ «Інжинірінгова компанія «Планета буд» є Євген Волк. Він був засновником ТОВ «Київська будівельна компанія – Плюс», іншого фаворита СКП «Харківзеленбуд».

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X