На Харківщину зайшов циклон: Дороги області розчищали 140 спецавто

У Харківській області забезпечений проїзд на усіх дорогах загального користування державного значення.

Відповідні дані станом на 10:00 9 січня озвучили у Службі автомобільних доріг Харківської області.

У САД нагадали, що вдень 8 січня в області спостерігався невеликий сніг, який закінчився о 18:00. Близько опівночі на територію Харківської області з південної частини зайшов ще один циклон. До 3:00 сніг посилився.

Протягом доби на дорогах області працювало 142 одиниці спецтехніки. Для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано 545 куб. м піщано-соляної суміші та 4 тонни технічної солі. Виконувались роботи з ліквідації переметів, розширення проїзної частини від снігу, а також роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення.

Вранці 9 січня на території області також спостерігається сніг. На дорогах місцями ожеледиця.

Працівники дорожніх підприємств моніторять ста проїзду, як патрульним обстеженням, так і за допомогою камер спостереження. Визначені найбільш імовірні місця скупчення великовагових транспортних засобів, на яких додатково чергує дорожня техніка, здатна для буксирування.

У разі ускладнення погодних умов дорожники просять водіїв великовагового транспорту по можливості обмежити пересування та зачекати на майданчиках для відстію великовагового транспорту.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X