На Харківщині депутат за допомогою матері зміг виправдати адмінкорупцію

У Харківській області суд закрив порушене щодо депутата місцевої ради провадження про адміністративні корупційні діяння

Про це йдеться в постанові Богодухівського районного суду Харківської області.

Суд розглянув адміністративний корупційний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на головбуха приватного сільгосппідприємства ім. Т. Г. Шевченка, депутата VІІ скликання Вінницько-Іванівської сільської ради Богодухівського району Харківської області Ларису Доценко.

Згідно матеріалів справи, 19 грудня 2017 року депутатка набула права власності на автомобіль вартістю 290 тис. грн.

Крім цього, 12 січня жінка купила автомобіль за 1,14 млн грн, а вже 16 січня 2018 року вона набула права власності на грошові кошти 570,5 тис. грн. Про це Доценко не повідомила в у передбачені законом 10 днів.

Депутатка у судовому засіданні свою вину не визнала, просила закрити провадження у справі відносно неї у зв’язку з тим, що відсутній склад адміністративних правопорушень.

Жінка пояснила, що 19 грудня 2017 року вона переоформила на себе автомобіль Volkswagen Passat 2012 року випуску вартістю 290 тис. грн. Однак з 20 грудня по 10 січня її мати лежала в лікарні (надала довідку), тому не встигла вчасно подати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Крім того, Доценко зазначила, що 12 січня 2018 року підписала угоду на придбання автомобіля Mitsubishi Pagero sport вартістю 1 141 млн грн на умовах кредиту і лише 16 січня 2018 року було оформлено кредитний договір із банком та здійснено оплату за автомобіль. Фактично автомобіль вона отримала 20 січня 2018 року. Однак у цей же день її мати облила окропом праву ногу та протягом двох діб намагалися лікувати рану власними силами та за допомогою місцевої медсестри, але у зв’язку з тим, що у її матері цукровий діабет, її стан здоров’я погіршився і 23 січня 2018 року Доценко відвезла матір до спеціалізованої лікарні у Харків, де вона перебувала до 1 лютого 2018 року.

Заслухавши думки сторін процесу, вивчивши докази, суд постановив провадження в справі про адміністративне правопорушення закрити.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X