На Харківщині затвердили оборонні програми на наступні роки

У Харкові затвердили програму протидії терористичній діяльності на 2018 рік, а також продовжили програму розвитку системи тероборони на 2018-2019 роки

Як повідомили  у прес-службі Харківської обладміністрації, відповідні рішення були ухвалені сьогодні, 7 грудня, на сесії Харківської облради.

Головною метою програми розвитку системи тероборони, яка була розроблена за ініціативи обладміністрації, є підготовка особового складу підрозділів тероборони.

Зокрема, документом передбачено фінансування, що необхідне для подальшої діяльності підрозділів територіальної оборони в області.

Серед заходів програми також підтримання техніки й озброєння у боєздатному стані (ремонт, закупівля запчастин та пального); утримання особового складу (обладнання та ремонт приміщень, де проходять заняття підрозділів тероборони, забезпечення обмундируванням, засобами індивідуального захисту та продовольством); навчання особового складу (облаштування об’єктів для проведення занять та навчань, забезпечення засобами зв’язку та оргтехнікою, транспортні витрати).

Запланований обсяг фінансування на два роки становить понад 5,7 млн грн.

Крім того, була затверджена регіональна програма протидії терористичній діяльності на наступний рік.

Головне завдання програми – сприяти ефективній реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом. Документ передбачає реалізацію низки профілактичних заходів, а також заходів щодо протидії терористичній діяльності та мінімізації її наслідків. Програма передбачає також зміцнення матеріально-технічної бази задля реалізації державної політики у сфері боротьби з тероризмом. Орієнтовний обсяг фінансування заходів програми складає 4 млн грн.

Підбиваючи підсумки реалізації аналогічної програми в 2017 році в області, у Департаменті оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА відзначили керованість та прогнозованість ситуації у сфері безпеки регіону.

«Проте, ситуація у сфері протидії терористичній діяльності на території Харківської області залишається складною та визначається наявністю зовнішніх та внутрішніх загроз, пов’язаних з неоголошеною військовою агресією Росії у східних регіонах України та проведенням антитерористичної операції», — зазначили в департаменті, наголосивши, що саме продовження існування згаданих загроз є однією з причин, з яких реалізацію програми необхідно пролонгувати на 2018 рік.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X