На Харківщині за гранату засудили депутата райради

За даними суду, чоловік придбав гранату із запалом, яку у нього знайшли під час обшуку

Вирок депутату 30 листопада ухвалив Красноградський районний суд Харківської області.

За даними суду, на початку лютого 2015 року чиновник придбав корпус гранати РГД-5 із запалом та сховав вдома у шафі, однак вже 12 лютого боєприпас виявили та вилучили співробітники СБУ.

На суді екс-депутат Красноградської районної ради заявив, що у жовтні-листопаді 2014 року вніс на сесію проект рішення про зобов’язання депутатів особисто брати участь в активізації мобілізації громадян в зону АТО. Цей проект начебто не сподобався заступнику голови ради і той пообіцяв влаштувати депутату «веселе» життя та попросив працівників СБУ прослуховувати його телефонні розмови.

За деякий час його будинок обшукали та виявили боєприпаси і гроші у валюті. При цьому обвинувачений заявив, що гранату йому підкинули.

У свою чергу один із правоохоронців, який брав участь у обшуку, засвідчив, що при цьому були присутні двоє понятих та дружина обвинуваченого. Свідок також додав, що бачив, що гранату знайшли у шафі.

Крім того, слідчий СБУ на суді розповів, що під час досудового розслідування було встановлено, що депутат райради, який має автомобіль Toyota Tundra придбав у чоловіка, який був у Луганську і брав активну участь у військовому протистоянні проти Збройних сил України, гранату. Слідчий також висловив впевненість, що цією особою є саме обвинувачений.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні кримінального правопорушення за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання із застосуванням ст. 69 КК України нижче від мінімальної межі, встановленої санкцією статті, у вигляді позбавлення волі строком на один рік і 11 місяців.

За «законом Савченко» — у зв’язку із відбуттям обвинуваченим повного терміну покарання – чоловіка звільнили

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X