На Харківщині за підозрою у крадіжці державного газу схопили двох гвардійців і поліцейського

У Харківській області затримали трьох осіб, яких підозрюють у квикраденні газового конденсату

За відомостями прес-служби, працівники відділу безпеки газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» спільно із представниками ТОВ «Бастіон Сервіс» виявили трьох осіб, які викрадали газовий конденсат із задавочного вузла свердловини № 89 Юліївського цеху з видобутку нафти, газу та конденсату.

Затриманню передувала підготовча робота фахівців відділу безпеки філії УГВ, які протягом двох місяців вживали необхідних заходів для відстеження та припинення дій угрупування, учасниками якого виявилися працівник управління Національної поліції України в Харківській області та два військовослужбовці-контрактники з військових частин 3005 і 3017 Національної гвардії України.

Ці особи за допомогою саморобного пристрою здійснили крадіжку 315 л газового конденсату. Також з двох транспортних засобів, якими члени угрупування дісталися на місце, вилучили ще 10 порожніх каністр місткістю 30 л кожна.

Про подію повідомлено до Валківського відділу поліції Головного управління поліції в Харківській області та викликано слідчо-оперативну групу. Інформацію про інцидент було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Тривають слідчі дії.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X