На Харківщині землевпорядник у документах «перетворив» ліс на поле

Прокуратура повідомила про підозру землевпоряднику, який у документах видав ліс за сільгоспземлі

Повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

За даними відомства, місцева прокуратура № 6 повідомила про підозру 43-річному підприємцю за ч. 3 ст. 365-2 та ч. 2 ст. 366 КК України (зловживання своїми повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, поєднаного з внесенням до офіційних документів завідомо неправдивих свідчень, що спричинило тяжкі наслідки).

Як розповів керівник місцевої прокуратури Андрій Яковлев, підозрюваний займався розробкою технічної документації на земельні ділянки.

Бізнесмен отримав замовлення на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2 га для ведення особистого господарства. Підприємець на місце розташування зазначених земель, як того вимагає закон, не вийшов. При цьому вніс до документів інформацію щодо приналежності ділянки до земель сільськогосподарського призначення. На підставі розробленого проекту громадянин отримав землі у власність.

Проте досудовим розслідуванням встановлено, що на зазначеній ділянці розташовані багаторічні дерева листвяних порід та, відповідно до висновків уповноважених органів, вона належить до земель лісового фонду. Тому, враховуючи цільове призначення, не може бути передана у власність громадянам.

Максимальна санкція статей передбачає вісім років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна або без такої.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X