На Харківщині комунальне підприємство може збанкрутіти через борг фірмі, яку заснував директор КП

КП «Безлюдівське виробниче управління житлово-комунального господарства» може втратити всю техніку через заборгованість приватній фірмі.

Повідомили у ГУ ДСНС України в Харківській області.

 

За даними «ХАЦ», у 2014 році Безлюдівська селищна рада уклала договір на утримання житлових будинків, прибудинкових територій, надання послуг ЖКГ з ТОВ «Комунсервіс 12 ЛО». Хоча, за даними активістів, на той момент у селищній раді існувало КП «Безлюдівське ВУЖКГ», яке мало необхідну техніку.

У 2015 році КП взяло у борг у ТОВ «Комунсервіс 12 ЛО» 248 тис. грн.

«Директором КП «Безлюдівське ВУЖКГ» є Ігор Либа. Він же є співвласником ТОВ «Комунсервіс 12 ЛО». Ще одним співвласником вказаний Костянтин Остапов. Керівником ТОВ є Алла Усенко, яка очолює державне житлово-комунальне господарство Васищевської селищної ради. Там також працює «Комунсервіс 12 ЛО», — зазначили у «ХАЦ».

Фіндопомогу комунальники мали повернути до кінця 2015 року, але не зробили цього.

Враховуючи, що станом на 11 грудня 2018 року фінансова допомога від КП «Безлюдівське ВУЖКГ» до ТОВ «Комунсервіс 12 ЛО» повернута не була, на думку аудиторів, існує проблема доведення комунального підприємства до банкрутства.

Аудитори наголошують, що існує ризик відчуження комунальної техніки, зокрема, двох сміттєвозів, екскаватора, асенізаційної машини, верстатів, станків тощо.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X