На Харківщині невідомі зіпсували білборд Порошенка

У селищі Кегичівка Харківської області виявили зіпсовану зовнішню рекламу чинного президента і потенційного учасника президентських перегонів Петра Порошенка.

Як передає Depo.Харків із посиланням на Громадянську мережу «Опора», пошкоджений білборд зафіксували 16 січня.

За відомостями спостерігачів, у Кегичівці на узбіччі вулиці Автошляховій білборд з написом «Армія! Мова! Віра! Ми йдемо своїм шляхом! Петро Порошенко» був пошкоджений невідомою речовиною сірого кольору.

«На сьогоднішній день Петро Порошенко не зареєстрований кандидатом на пост Президента і не є суб’єктом виборчого процесу. Відтак дії осіб, які пошкодили білборд, не можна кваліфікувати за ч. 2 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого процесу, поєднані із пошкодженням майна). В даному випадку власник пошкоджених рекламних конструкцій може звернутися до поліції із повідомленням (заявою) та просити встановити винних осіб та притягнути їх до відповідальності, а також в подальшому в судовому порядку стягнути з винних осіб завдані майну збитки», — зазначив координатор спостереження за виборами Громадянської мережі «Опора» у Харківській області Микола Зінченко.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X