На Харківщині палають зерносховища з насінням соняшника та пшеницею

У Харківській області рятувальники вже 10 годин гасять пожежу на зерноскладах

Як повідомили  у Головному управлінні ДСНС України в Харківській області, сьогодні, 21 жовтня, о 00:47 на номер «101» надійшла інформація про пожежу на території приватного сільськогосподарського підприємства в селі Гаврилівка Барвінківського району.

За відомостями ДСНС, підприємство займалось зберіганням сільськогосподарської продукції. Пожежа виникла у складській будівлі із насінням соняшника та швидко перекинулась на сусідній склад із зерном пшениці.

Першими гасити пожежу почали добровольці добровільної пожежної команди підприємства на своїй автоцистерні. Невдовзі на місце пригоди прибули рятувальники пожежно-рятувальної частини ДСНС з Барвінкове. На той час 2 складські будівлі вже горіли повністю на площі 800 кв.м та існувала загроза розповсюдження вогню на сусідні. Складності в пожежогасінні додавало велике горюче навантаження всередині складів. В одному з них зберігалось 1795 тонн соняшника, в іншому – 1679 тонн пшениці.

Зважаючи на дані обставини, керівник гасіння пожежі викликав додаткові сили та засоби. До гасіння пожежі додатково залучено ще 2 пожежних підрозділи з Лозова та селища Близнюки, а також пожежний потяг із Слав’янська. В осередок горіння та на захист сусідніх складів було подано 5 пожежних стволів.

Завдяки оперативним діям рятувальників о 2:20 пожежу вдалося локалізувати та відвести загрозу розповсюдженню полум’я на поруч розташовані склади.

Наразі на місці події працюють 22 чоловіки особового складу ДСНС, добровольці, 5 пожежних автоцистерн та команда пожежного потяга. Причина пожежі та розмір завданих збитків встановлюються.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X