На Харківщині реконструюють лікарню, яку не ремонтували більше 30 років, — Світлична

На ремонт Ізюмської центральної міської лікарні цього року було виділено 30 млн грн

Як повідомили  у прес-службі Харківської обладміністрацію, з ходом ремонтних робіт в Ізюмській ЦМЛ під час робочої поїздки в район сьогодні, 8 грудня, ознайомилася голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

На даний момент у закладі завершують роботи з реконструкції даху (плаский дах змінюють шатровим), вже утеплили стіни та замінили вікна на енергоощадні. Також замінено системи опалення, водопостачання та водовідведення, пожежний водогін. Завершують внутрішні ремонтні роботи в приміщеннях 4-го поверху, ремонт триває на 2-му поверсі та в вестибюлі лікарні.

«Ізюмська лікарня надає допомогу не лише мешканцям району. Через неї пройшла велика кількість військових та внутрішньо переміщених осіб з Донецької та Луганської областей. За роки проведення АТО тут прооперували 284 військових. При цьому умови в лікарні були жахливими: вона не бачила жодного капітального ремонту з 1985 року, коли її побудували. Тому в 2016 році ми ухвалили рішення щодо капітального відновлення закладу», — розповіла Світлична.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X