На Харківщині ремонтуватимуть вісім доріг держзначення та найдовший міст

У 2019 році за кошти державного бюджету у Харківській області планують провести ремонтні роботи на восьми дорогах державного значення.

Про це  повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на заступника голови ОДА Вадима Данієляна.

За його словами, в 2019 році коштом державного бюджету в області проводитимуть ремонті роботи на 8 дорогах державного значення: Мерефа – Лозова – Павлоград, Дергачі – Козача Лопань, Харків – Зміїв – Балаклія – Горохуватка, Харків – Вовчанськ, Старий Мерчик – Мурафа — Краснокутськ, Чугуїв – Мілове, Київ – Харків – Довжанський, Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук. Також будуть відремонтовані чотири штучні споруди: шляхопровід в селі Таранівка Зміівського району, мости в селах Катеринівка та Іванівка Лозівського району і шляхопровід поблизу міста Лозова.

«Одним з основних напрямків стане ремонт дороги Мерефа – Лозова – Павлоград. Загальна протяжність траси в межах Харківської області – 132 км. Вона проходить територіями Харківського, Зміївського, Первомайського та Лозівського районів і виходить на кордон з Дніпропетровською областю. Дорога побудована в 50-60-х роках минулого сторіччя і до 2017 року капітально не ремонтувалася. У 2017-2018 роках на трасі було відновлено 35 км дорожнього покриття, у цьому році плануємо відновити понад 70 км», — уточнив Данієлян.

Крім того, в 2019 році передбачений початок реконструкції автомобільної дороги Київ – Харків – Довжанський на ділянці від кордону з Полтавської областю до міста Валки протяжністю 25 км. Ці роботи будуть проводитися за кошти Світового банку.

Коштом Дорожнього фонду Харківської області планується виконати роботи на 77 об’єктах. «Також буде побудована перша в Україні нова дорога місцевого значення — об’їзна дорога міста Лозова довжиною близько 2 км. Це дозволить звільнити місто від транзитного вагового транспорту та поліпшити екологічний стан», — зазначив Данієлян.

Планується відремонтувати й міст через Сіверський Донець у селищі Андріївка Балаклійського району. Цей міст довжиною 264 метри є найдовшим у Харківській області.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X