На Харківщині розіграли 77 млн грн на ремонт вулиць «золотим» асфальтом

Управління ЖКГ та будівництва Лозівської міської ради Харківської області уклало три угоди з ТОВ «Євробуд Плюс» щодо капітального ремонту вулиць на загальну суму 76,80 млн грн.

До листопада 2019 року мають відремонтувати три вулиці: Павлоградську за 29,72 млн грн, Гвардійську за 27,62 млн грн і Кооперативну за 19,46 млн грн.

За підсумковими відомостями ресурсів без доставки і ПДВ, найбільше коштів піде на асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу А марки 1 — по 2 300 грн/т, що дорожче від цін на інших тендерах. Наприклад, у серпні на виграному іншою фірмою тендері Львівської САД він коштував на чверть дешевше – 1 863 грн/т.

Сума угод на 2% нижча від загальної очікуваної вартості закупівлі у 78,37 млн грн.

«Євробуд Плюс» із Богуслава Дніпропетровської області належить місцевому жителю Карену Антоняну. Послуги автогудронатора MAN TGM місткістю 8 тис л по 1 500 грн. за машино-годину переможцю надаватиме ТОВ «Паркінг+», яке заснував та очолював до січня 2010 року Володимир Чумаков – директор департаменту будівництва та дорожнього господарства Харківської міськради. Також Чумаков був радником мера Харкова Геннадія Кернеса з питань ЖКГ. Зараз офіційними власниками «Паркінг+» записані В’ячеслав Блінкін, Олег Гончар та гонконгська фірма «Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед» («Dragon Investment Development Limited»).

Усього з 2012 року переможець отримав підрядів на 414,87 млн грн.

Як повідомлялось  у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участі громадського транспорту постраждали троє людей.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X