На Харківщині створили три нові заказники загальною площею більше 400 га

У Харківській області до природно-заповідного фонду області введено Малорогозянський, Вітрівський та Гаврилівський заказники місцевого значення.

Як повідомили  у прес-службі Харківської ОДА, відповідне рішення було прийняте під час сесії Харківської обласної ради вчора, 6 грудня.

Ентомологічний заказник «Малорогозянський» створено в Золочівському районі, його орієнтовна площа складає 14,1 га. Гідрологічний заказник «Вітрівський» розташований у Балаклійському районі, його площа становить 349 га. Ентомологічний заказник «Гаврилівський» на території Борівського району матиме площу 43,5 га.

«Метою створення цих заказників є збереження біологічного, ландшафтного, природного різноманіття та забезпечення належної охорони природних комплексів і об’єктів, що мають особливу природоохоронну цінність», — пояснили в Департаменті екології.

Довідка Depo.Харків. Станом на 1 грудня 2018 року в цілому по Харківській області налічувалось 243 території та об’єкти природно-заповідного фонду загальною площею 74,4 тис. га.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X