На Харківщині суддя-безхатько вимагає покарати жінку, яка вголос звинуватила його в корупції

У Харківській області суддя, що проживає в чужій квартирі та не має ані копійки заощаджень, вимагає захистити його честь.

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в оприлюдненому на сайті Вищої ради правосуддя повідомленні судді Балаклійського райсуду Харківської області Володимира Стригуненка про втручання в його діяльність.

Стригуненко наголошує, що 6 лютого він слухав клопотання про відвід слідчого. У засіданні була присутня громадянка, яка під час слухання з місця висловлювала вголос незадоволення його діяльністю, чим зірвала засідання.

Суддя зауважив, що засідання було перенесене через те, що жінка «словесно ображала мене особисто, обвинувачувала у вчиненні різноманітних злочинів, корупції, погрожувала притягненням до кримінальної відповідальності тощо, поводила себе неадекватно, при цьому робила це голосно, криком, завадила роботі суду, виявляючи неповагу до судді, суду, правосуддя в цілому, принижувала честь і гідність і т.п. Це відбувалося у присутності громадян – заявника, секретаря судових засідань, присутніх у холі суду громадян. Я був одягнутий у мантію із нагрудним знаком судді, виконував свою роботу», — йдеться у повідомленні.

Стригуненко зазначив, що жінка продовжила лаятися на нього навіть після завершення судового засідання. Він додав, що ця громадянка є активним учасником багатьох засідань і стороною процесу у певних слуханнях. Суддя додав, що 28 січня він відмовив у задоволенні її скарги на повідомлення їй про підозру та встановив строк ознайомлення із матеріалами справи. Стригуненко припустив, що саме це і стало причиною такої поведінки жінки.

Стригуненко звернувся до генпрокурора, керівництва Вищої ради правосуддя та Ради суддів України з вимогою вжити заходів та притягнути жінку до кримінальної відповідальності.

Згідно електронної декларації за 2017 рік, Стригуненко володіє тільки 2 га землі в Балаклійському районі. Власного життя суддя не має.

Стригуненко з 2015 року має право безоплатно користуватися квартирою площею 45,4 кв.м у Балаклії. Власник житла – громадянка України Стригуненко Катерина Олександрівна.

У 2017 році суддя за основним місцем роботи заробив 286,7 тис. грн. Ані копійки заощаджень Стригуненко не вказав.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X