На Харківщині суддя не прийшов на свій самовідвід у суді над іншим суддею

У Харківській області задовольнили клопотання судді, який не заходів судити свого колишнього колегу

Про це йдеться в ухвалі Вовчанського районного суду Харківської області від 20 серпня.

Суд розглянув заяву судді Максима Глоби про самовідвід під час слухання адміністративного провадження за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), що було відкрите на іншого суддю у відставці.

Згідно матеріалів справи, за результатом розподілу автоматизованою системою документообігу суду матеріали зазначеного провадження були визначені судді Глобі.

13 серпня він звернулася до суду із заявою про самовідвід, обґрунтований тим, що особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, працювала на посаді судді Вовчанського районного суду Харківської області.

У той же час суддя, щодо якого мало слухатися адміністративне корупційне провадження, не з’явився, хоч і був повідомлений про час і місце слухання належним чином. Глоба на суд також не з’явився. «Заявник суддя Глоба М.М. в судове засідання не з’явився, повідомлявся про час та місце розгляду справи своєчасно та належним чином», — йдеться в тексті судового рішення.

Суд, вивчивши матеріали справи, задовольнив заяву Глоби про самовідвід. Справу про адміністративне правопорушення відносно іншого судді, обвинуваченого у порушенні вимог фінансового контролю, суд ухвалив передати до канцелярії Вовчанського районного суду Харківської області для повторного автоматизованого розподілу

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X