На Харківщині суд відпустив бізнесмена, який платив податки терористам Захарченка

Обвинувачений планував налагодити торгівлю м’ясом на території так званої «ДНР» та сплатив «податки» терористам

Про це йдеться у вироку Дергачівського райсуду Харкова.

За даними суду, у 2017 році обвинувачений вирішив налагодити торгівлю товарами народного споживання на тимчасово окупованій території Донецької області. Для того, щоб продукція безперешкодно потрапила на вказану територію, він мав сплатити 350 доларів представникам терористичної організації «ДНР», після чого товар мав пройти «митне оформлення». Митні платежі мали б зараховуватися до фінансових установ так званої «ДНР», і «Центрального республіканського банку» та в подальшому використовуватися для фінансування незаконних збройних формувань.

Так, 21 січня, діючи нібито від ТОВ «Углепромдонбас2011», чоловік за власні гроші придбав близько 500 кг м’ясної продукції, яку мав намір перевезти на окуповану територію. При цьому він передав представникам «ДНР» 350 доларів. Також порушник сплатив «податки» до «Міністерства доходів та зборів «ДНР».

У цей же день чоловік орендував автомобіль та спробував перевезти товар, але був затриманий у Слов’янську.

Суд визнав його винним у скоєнні злочинів за ч.2 ст.15 ч.1ст.258-5 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, без позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю та без конфіскації майна. При цьому суд звільнив чоловіка від відбування покарання, призначивши іспитовий термін — три роки.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X