На Харківщині суд оштрафував чоловіка, який втік від військових зборів на Росію

На суді чоловік заявив, що «не зрозумів важливість виклику».

Про це йдеться у вироку Валківського районного суду Харківської області.э

Згідно з матеріалами справи, 11 грудня 2018 року до суду надійшов обвинувальний акт разом із угодою про визнання винуватості, що була укладена 30 листопада між прокурором та обвинуваченим.

Встановлено, що обвинувачений перебуває на військовому обліку у Валківському військкоматі у званні солдата з посадовою кваліфікацією «водій автомобіля».

31 липня 2018 року чоловік прибув до військкомату, щоб повідомити про зміну місця реєстрації. У цей же день він отримав направлення на проходження військово-лікарської комісії з метою участі в навчальних зборах з територіальної оборони. 2 серпня чоловіка визнали придатним до військової служби та вручили повістку, згідно якої він мав 28 серпня з’явитися до військкомату.

Однак 10 серпня обвинувачений виїхав на територію Росії, де і перебував до 10 листопада. Таким чином він ухилився від проходження навчальних зборів як військовозобов’язаний.

На суді чоловік заявив, що «не зрозумів важливість виклику, що проходження навчальних зборів є обов’язковим».

Суд затвердив укладену угоду та визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч.2 ст.337 КК України, призначивши йому покарання у вигляді штрафу в 510 грн.

Як повідомляв  кореспондент  у Харківській області з 28 серпня 2018 року проходили навчальні збори з військовозобов’язаним оперативного резерву другої черги.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X