На Харківщині укоротять «останні дзвоники», школи охоронятиме поліція, — ОДА

У Харківській області під час проведення останніх дзвоників у школах посилять заходи безпеки

Про це повідомили   у прес-службі Харківської ОДА з посиланням на заступника голови ОДА Анатолія Бабічева

Він наголосив, що в закладах освіти запровадять жорсткий контрольно-пропускний режим та проведуть інструктажі з безпеки життєдіяльності. До проведення свят залучать поліцію та ДСНС.

Бабічев, звертаючись до керівників районів, попросив скоротити час проведення святкових лінійок — до 30-40 хвилин. Також заступник керівника області закликав обмежити кількість гостей та запрошених на урочистостях.

Бабічев зауважив, що цього року на Харківщині випускаються 12,5 тисячі 11-класників, ще 21 тисяча школярів завершують 9-й клас. Загалом у 771 загальноосвітньому закладі області навчаються понад 240 тисяч школярів.

«Всім їм ми маємо гарантувати повну безпеку. Тому кількість сторонніх людей на святкових заходах має бути мінімальною, щоб представники поліції та ДСНС могли без перешкод виконувати свої обов’язки стосовно забезпечення правопорядку та запобігання надзвичайним ситуаціям. Від наших спільних та злагоджених дій залежить безпека та якість проведення свята», — наголосив Бабічев.

Він додав, що заходи безпеки будуть посилені й напередодні свят. У ході наради керівникам закладів освіти рекомендували видати відповідні накази щодо безумовного дотримання правил безпеки, провести інструктажі з безпеки життєдіяльності тощо.

«Необхідно дотримуватися жорсткої контрольно-пропускної системи та не допустити, щоб на територію закладів заходили сторонні особи. Вони можуть перебувати в школах виключно з дозволу дирекції та у супроводі співробітників закладу», — сказав Бабічев.

Він доручив представникам правоохоронних органів та ДСНС створити необхідні умови для безпечного завершення навчального року. Зокрема, рятувальники проводитимуть ретельну перевірку приміщень закладів освіти на виявлення вибухонебезпечних предметів. Представники поліції приділятимуть особливу увагу дотриманню правил дорожнього руху поблизу шкіл.

Також заступник голови ОДА доручив керівникам районів організувати якісний медичний супровід масових заходів.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X