На Харківщині фінансування сфери охорони здоров’я збільшене на 40%, — Світлична

У Харківській області розроблені комплексні підходи до підтримки сфери охорони здоров’я

Як повідомили   у прес-службі Харківської ОДА, про це сьогодні, 6 лютого, сказала голова ОДА Юлія Світлична під час відвідування Харківської міської лікарні №2 ім. проф. О.О.Шалімова.

Говорячи про перспективи розвитку сфери охорони здоров’я Харківщини в цілому, Світлична відзначила, що в 2018 році фінансування галузі збільшено на 40%.

«Маємо плани щодо зміцнення матеріально-технічної бази, щодо надання фінансування на ремонтні роботи, щодо підтримки медичного персоналу тощо. Будемо комплексно підходити до підтримки медичної сфери», — резюмувала керівник області.

За відомостями прес-служби, керівник регіону поспілкувалася з колективом медзакладу та передала державну нагороду заступнику головного лікаря — ендокринологу Людмилі Ведяєвій.

«Президент України відзначив одного з провідних фахівців вашого медичного закладу. Я впевнена, що це державне звання отримано завдяки особистому внеску всього робочого колективу, — наголосила Світлична, вітаючи колектив лікарні та Людмилу Ведяєву з наданням їй звання Заслуженого лікаря України. — Одна людина не може досягти результату без великої команди однодумців. Така команда однодумців є в медичній сфері Харківщини. Ми маємо надзвичайно великі традиції, потужне та знакове ім’я. Але гарний спосіб шанувати традиції – це їх продовжувати».

Світлична звернула увагу на те, що міська лікарня № 2 продовжує традиції одного із засновників української хірургічної школи — академіка Олександра Шалімова, ім’я якого носить.

«Нещодавно виповнилося 100 років від дня народження академіка Шалімова. Ця лікарня продовжує найкращі традиції української хірургії. Щороку тут проводять близько 4000 операцій, до того ж понад 80% з них мають ступінь складних», — навела дані голова ОДА.

Довідка . Звання «Заслужений лікар України» Людмилі Ведяєвій надано Указом Президента України №11/2018 від 20 січня 2018 року.

Ведяєва працює у сфері охорони здоров’я Харківщини 40 років. Розпочала трудову діяльність лікарем-ендокринологом, працювала в комунальних та державних закладах охорони здоров’я, в тому числі на керівних посадах. З 2001-го — заступник головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Харківська міська клінічна лікарня № 2 ім. проф. О.О. Шалімова» з поліклінічного розділу роботи.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X