На Харківщині через Мураєва скасувала концерт відома співачка

У Харківській області на концерті до свята Івана Купала відмовилася виступати Христина Соловій

Про це Соловій повідомила на своїй сторінці у «Фейсбук«

«Шановні мешканці та гості міста Зміїв. На сьогодні (7 липня – ред.) у вашому місті був анонсований мій виступ. На жаль, мені довелось його скасувати. Я до останнього планувала приїхати. Але організатори до останнього нам не давали інформацію про подію. Моя команда вияснила, що концерт рекламують, агітуючи за двох політиків. Я не виступаю на підтримку політиків та політичних партій. Організатори порушили умову контракту, використавши моє ім’я без моєї згоди для реклами, ще й політичної. Дякую за розуміння. Зустрінемось за кращих умов», — написала Соловій.

У коментарях користувачі зазначають, що «за двох відвиступав» у Змієві Віктор Павлік.

Як відомо, у Змієві концерт до свята Івана Купала проходив із політичною рекламою проросійського нардепа Євгена Мураєва та його дружини, депутата Харківської облради Валерії Мураєвої.

Як повідомлялось, за даними КЗОЗ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», за вечір 6 липня «після невдалого святкування» свята Івана Купала за екстреною медичною допомогою з різних районів області звернулись четверо людей з опіками. «Найбільше постраждав хлопчик п’яти років. Після тривалої підготовки з Кегичівського району дитячою реанімаційною бригадою його доправили до опікового центру Харкова», — зазначили медики.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X