На Харківщині чиновниці не вдалося уникнути покарання за незаконну зарплату сина

Апеляційний суд Харківської області залишив без змін постанову суду першої інстанції щодо притягнення до адміністративної відповідальності голову однієї із селищних рад

Як повідомили   у прес-службі прокуратури Харківської області, про це розповів начальник відділу прокуратури області Олександр Алєксєйчук.

За його даними, наприкінці минулого року прокуратура довела у Дергачівському районному суді області вину голови однієї із селищних рад у скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). Суд призначив жінці покарання у вигляді стягнення максимального штрафу, передбаченого законом – 6,8 тис. грн.

Чиновниця не погодилася з постановою суду та звернулася до апеляційної інстанції. Однак прокуратура відстояла свою позицію і в апеляційному суді.

Як повідомлялось  голова селищної ради затвердила табель обліку використання робочого часу працівників виконавчого апарату селищної ради та розрахункову платіжну відомість за грудень 2015 року. У документах було зазначено, що син жінки, який обіймав посаду водія, відпрацював повний місяць. Проте виявилося, що майже тиждень — з 7 по 11 грудня чоловік насправді перебував не на робочому місці, а за кордоном. Відпочивав у Єгипті.

Крім того, аналогічні правопорушення голова селищної ради вчинила і у 2016 році. Так у табелі та розрахунковій платіжній відомості за серпень, вересень та грудень 2016 року, підписаних головою, значилося, що водій був на робочому місці. Однак, за інформацією Державної прикордонної служби України частину робочих днів чоловік перебував за кордоном: влітку — у Туреччині, а взимку — в Єгипті.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X