«Нерухомість Сідоренків»: У Харкові відкрили справу через нечесну приватизацію комунального майна

Харківська прокуратура розпочала розслідування за фактом розпродажу комунальної нерухомості за заниженими цінами

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на керівника місцевої прокуратури Катерину Шевцову.

За її відомостями, Харківська місцева прокуратура №1 процесуально керує у кримінальному провадженні за фактом приватизації комунального майна шляхом заниження його вартості через визначення її у спосіб, не передбачений законом, вчинене за попередньою змовою посадовими особами Харківської міської ради (ч. 2 ст. 233 КК України).

Слідчим шляхом перевіряються обставини продажу комунальної нерухомості приватникам у незаконний спосіб.

Так, у червні 2018 року Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки Харківської міськради продало нерухомості на суму понад 9,5 млн. грн. Усього було приватизовано 18 об’єктів нерухомості загальною площею понад 3 тис. кв.м. При цьому середня вартість 1 кв.м. склала – 3130 грн.

Зокрема, за, ймовірно, заниженою вартістю була продана комунальна нерухомість за адресами пр. Незалежності, 1 (площа – 103 кв.м), пр. Незалежності, 5 (близько 142 кв.м), пр. Гагаріна, 56 (80 кв.м).

За попередніми даними, фізичні особи-підприємці, які стали власниками дешевої нерухомості, мають безпосереднє відношення до міських комунальних підприємств. А більшість приватизованих приміщень ще до продажу – протягом 2016 -2018 років – були передані в оренду цим же ФОП.

Наразі досудове розслідування у провадженні триває.

Як повідомляв Depo.Харків, мерія Кернеса за «копійки» розпродала елітні приміщення у центрі Харкова.

Читайте також: Як прес-секретар Кернеса попався на сумнівній оборудці з майном міста і виматюкався на журналіста (ВІДЕО).

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X