Нестиковки слідства у справі про підрив арсеналу в Балаклії: Про що мовчать силовики

Минуло півтора року після надзвичайної події на колись найбільшому армійському арсеналі в Балаклії на Харківщині, однак про результати слідства досі офіційно нічого невідомо. Вибухи на військових складах під Ічнею так само вже встигли назвати диверсією

У харківському Управлінні СБУ хід розслідування не коментують. Із відкритого Реєстру судових рішень України зникли навіть ті кілька судових ухвал у справі. Більша ж частина рішень взагалі не побачили світ – хід розслідування засекретили.

Відомо тільки, що Служба безпеки України 23 березня 2017 року відкрила провадження щодо вибухів і пожежі на артилерійських складах Міноборони під Балаклією Харківської області за ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія).

Міністр оборони України Степан Полторак одразу після вибухів заявив, що нещодавно проведений аудит артилерійських складів у Балаклії на Харківщині не виявив значних порушень, які б призвели до їхнього підриву. «Серйозних порушень, які б призвели до цієї події, цим аудитом не було виявлено. Тому інформація про зумисне пошкодження не відповідає дійсності. Тому залишаються основні версії, які були першими, – це диверсійна робота. Але зараз слідство визначається з основними версіями про спосіб підриву: або закладка, або з допомогою безпілотника», – розповідав тоді Полторак.

Добавить комментарий

X

Pin It on Pinterest

X